rek9 rek6 rek8

Veikla

„Vilnijos namai” veikla – nuolatinis daugiabučių namų ūkio valdymas bei bendrijų administravimas, visų inžinerinių sistemų priežiūra, statybos remonto darbai, individualios paslaugos, pagal poreikius ir pageidavimus, kurios reikalingos veiksmingam ir nepertraukiamam objektų funkcionavimui.

Atrinkta profesionalų-specialistų komanda leidžia operatyviai vykdyti kasdieninius būtinus pastatų priežiūros ir administravimo darbus, tai – šilumos ūkio prižiūrėtojai, valytojai, elektrikai, santechnikai, vartų technikos, mažų srovių, apsaugos sistemų priežiūros specialistai. Pasirašyta teisinės pagalbos ir bendradarbiavimo sutartis su žinoma advokatų kontora.

Vykdoma nuolatinė pastato techninės būklės priežiūra. Teikiami pasiūlymai bei sąmatos efektyviems atsiradusių gedimų, ar susidevėjimų šalinimo būdams įgyvendinti.

Namo gyventojams teikiami pasiūlymai, kaip sumažinti šilumos, bendro naudojimo elektros energijos, atliekų išvežimo sąnaudas. Nuolatinė šilumos ir karšto vandens punkto bei gerbūvio priežiūra. Teikiami pastato energetinio naudingumo įvertinimai, sertifikavimo paslaugos bei konsultavimas energetinių ir pastatų ūkio valdymo sąnaudų mažinimo klausimais.

Konsultuojame gyventojus kuriant daugiabučių namų savininkų bendrijas. 

Pagrindinis mūsų tikslas – gilintis į kiekvieną namą atskirai ir atstovauti gyventojus, kad mokama būtų už tai, kas suvartota.

Esame novatoriška įmonė ir diegiame šiuolaikinius energijos taupymo, valymo, atliekų išvežimo sprendimus. 

Gyventojai už paslaugas gali atsiskaityti: visų Lietuvos bankų elektroninėje bankininkystėje, vienasaskaita.lt, „Perlo” terminaluose, „Maxima” kasose bei kitais įprastiniais būdais.

Šiuo metu „Vilnijos namai” rūpinasi 11-a daugiabučių namų.