rek9 rek6 rek8

Paslaugos

Pradėjus prižiūrėti pastatą įvertiname visus pastato techninius bei energetinius parametrus ir pateikiame šilumos punkto optimizavimo pasiūlymą. Išlaidos šildymui dažnu atveju mažėja net iki 20 procentų. Pasirūpiname, kad pradėtų veikti visos reikiamos apšvietimo bei kitos sistemos. Laikomės griežtų aplinkos tvarkymo įsipareigojimų dėl būtinų sezoninių darbų atlikimo ir buitinių atliekų išvežimo. Mūsų specialistai namą apžiūri kelis kartus per savaitę, todėl taupome ir Jūsų laiką, nes Jums nereikia rūpintis dėl pranešimų apie neveikiantį apšvietimą, remonto reikalaujančius durų pritraukėjus, garažo vartus ar kitus smulkius gedimus, nes mes tai pastebime pirmiau. Atliktų pastato remonto, patalpų valymo ar kitų baigtinių darbų nereikia kartoti antrą kartą. Darome viską, kad namas funkcionuotų taip, kaip numatyta, o visa tai – atsakingo darbo pavyzdys.

Teikiame šias paslaugas:

Daugiabučių namų priežiūra, administravimas ir ūkio valdymas.
Pastato nuolatinė techninė priežiūra.
Šilumos, dujų ir karšto vandens sistemų priežiūra.
Šilumos energijos taupymo priemonių įgyvendinimas.
Patalpų ir teritorijų valymo bei atliekų išvežimo paslaugos.
Inžinerinių sistemų techninė priežiūra.
Atstovavimas ir pagalba renovuojant daugiabučius namus.
Vėdinimo sistemų priežiūra.
Priešgaisrinės sistemos priežiūra.
Pastato apsaugos organizavimas.
Aplinkos tvarkymas bei želdinimas.
Statybos,remonto darbai.
Kitos paslaugos pagal poreikius bei pageidavimus.

Profesionali komanda leidžia operatyviai vykdyti kasdieninius pastatų priežiūros ir administravimo darbus, tai – šilumos ūkio, dujų prižiūrėtojai, elektrikai, santechnikai, valytojai, vartų technikos, mažų srovių, apsaugos sistemų priežiūros specialistai. Atsiradusiu gedimus šaliname per trumpiausią įmanomą laiką.

Pasirašyta teisinės pagalbos ir bendradarbiavimo sutartis su žinoma advokatų kontora.

Konsultuojame gyventojus kuriant daugiabučių namų savininkų bendrijas. 

Esame novatoriška įmonė ir diegiame šiuolaikinius energijos taupymo, valymo, atliekų išvežimo bei kitus sprendimus pritaikytus Jūsų namams. 

Gyventojai už paslaugas gali atsiskaityti: visų Lietuvos bankų elektroninėse bankininkystėse, vienasaskaita.lt, „Perlo” terminaluose, „Maxima” kasose bei kitais įprastiniais būdais.